יום שלישי, 9 במרץ 2010

10 דברים לעשות עם ילדים קטנים

Admiralty arch

1. גן החיות של לונדון הוא גן החיות המדעי הוותיק בעולם, שפתח את שעריו בשנת 1828. גן החיות מהווה אטרקציה יחודית לא רק לזעטוטים אלא גם למלווים המבוגרים יותר. בגן 755 מיני חיות שונים. האטרקציה האהובה עלי, היא בית הלילה, בה ניתן לצפות בחיות הפעילות בלילה כולל עטלפים. גן החיות שוכן בחלקו הצפוני של פארק ריג'נט. הכניסה לגן החיות היא כ-15 דקות מתחנת התחתית הקרובה ביותר או שקו 274 שעובר ליד תחנת בייקר סטריט עוצר כמעט בפתח הגן.

2. קפה יער הגשם, מסעדה שהילדים שלכם לא ישכחו. כשמו כן הוא המסעדה בנויה כיער גשם, ונמצאת במרחק הליכה קצרה מפיקדילי סירקוס.

3. סיור הברווז יקח אתכם בדומה לסיור הרגיל באוטובוס הקומותיים הלונדוני ברחבי העיר. אלא שבסיור הזה הנסיעה היא ברכב שצורתו היא של ברווז, והרכב הוא אמפיבי, ולכן נכנס בשלב מסויים של הסיור לנהר התיימזה.

4. מרכז הציפורים בברנס לפי אתר האינטרט שלהם, הוא המקום הטוב ביותר באירופה לצפות בבעלי חיים חופשים בעיר.

5. מוזיאון הילדות הוא שלוחה של מוזיאון ה-V&A במזרח לונדון ליד תחנת Bethnal Green, שמביאה את היסטורית הצעצועים. ניתן להתנסות בצעצועים שונים שמתאימים לקטנים וגדולים כאחד, ויש במקום מגוון הפעלות.

6. לגולנד שוכנת מערבית ללונדון והיא עיר הלגו. ניתן למצא במקום עיר מיניאטורית עשויה מקוביות לגו, ופארק שעשועים המתאים לילדים. חברת האוטובוסים Greenline מציעה אוטובוס מתחנת האוטובוסים שליד תחנת הרכבת ויקטוריה (Victoria) ישירות לפארק.

7. המליס שוכנת ברחוב ריג'נט מרחק הליכה קצר מפיקדילי סירקוס ואוקספורד סירקוס. היא אחת מחנויות הצעצועים הגדולות והוותיקות בעולם. בחנות 7 קומות של צעצועים.

8. מוזיאון המדע במקום להאזין להרצאה מפי המורים בבי"ס. הביאו את ילדיכם למוזיאון בו הם יוכלו לההיפך לחוקרים ליום אחד. במוזיאון ישנן הפעלות ורוב המוצגים מתאפשר לילד האפשרות לבחון את המוצג. במקום ישנו גם אולם IMAX המציג סרטים תלת מימדים.

9.  פארק הדינוזאורים שוכן בפארק קריסטל פאלאס (Crystal Palace). בפארק ישנם פסלי דינוזאורים ששוכנים במקום מעל 150 שנה, ולפני כמה שנים עבר המקום שיפוץ. להגיע לפארק יש לקחת רכבת עילית (רגילה) מתחנת ויקטוריה או גשר לונדון (London bridge).

10. בקובנט גרדן יש חנות צעצועים מיוחדת של צעצועים של תאטראות בשם Benjamin Pollocks. אם תרצו לקנות לילדכם תיאטרון בובות או בובה לתאטרון בובות.


צפה ברשימת האטרקציות לילדים במפה גדולה יותר

תגובה 1: